Libri i zi i Revolucionit Francez Shiko më të madhe

Libri i zi i Revolucionit Francez

Grup autorësh FB0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ideja e botuesit francez të këtij libri ishte të përmblidhte në një vepër të vetme shkrime dhe analiza të shkruajtura nga penat më të mira të specialistëve, që në të njëjtënkohë të ishte një përmbledhje dhe një traktat.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët896
ISBN9789951494212

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët896
ISBN9789951494212
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMiço Gubera