Hitleri dhe hebrenjte Shiko më të madhe

Hitleri dhe hebrenjte

Philipe Burrin FB0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ideja e çfarrosjes kishte nisur udhën; nuk është aspak e habitëshme që funksionarët SS të Uortlendit të kenë mbritur aty përpara të tjerëve: prej dy vjetësh Çifutët ishin një barrë për ata. Sidoqoftë propozimet e tyre nuk paten ndonjë pasojë të aty për-atyshme.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106018

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe182
ISBN9789928106018
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiMiço Gubera