Historia e popullsise se Lindjes se Mesme dhe Ballkanit Shiko më të madhe

Historia e popullsise se Lindjes se Mesme dhe Ballkanit

Justin McCarthy MAS0025

Libër i ri

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Alsar
ISBN9789928243065

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe347
ISBN9789928243065
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErgys Bezhani