Cmim i reduktuar! KGB në zemër të Vatikanit Shiko më të madhe

KGB në zemër të Vatikanit

Daniele dhe Pierre de Villemares FB0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Është një hyrje në arkivat e KGB-s, të cilat në vitin 1991 dhe 1992 u hapën fshehtas për kërkuesit, veçanërisht për rusët. Ata janë dhe udhërrëfyesit tanë për zbulime të bazuara në d umente të një origjinaliteti të padiskutueshëm.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët189
ISBN9789928106148

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët189
ISBN9789928106148
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMiço Gubera