Komploti kundër kishës Vol. II Shiko më të madhe

Komploti kunder kishes Vol. II

Maurice Pinay FB0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri rrefen se, hebrenjtë kanë luajtur një rol të jashtëzakonshëm dhe, jo gjithnjë të dobishëm, në të gjithë historinë e njerëzimit e kjo është e dukshme; që veprimtaria e tyre nuk ka qenë gjithnjë miqësore kundrejt Krishtërimit dhe popujve johebrenj.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356652

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe371
ISBN9789994356652
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEtleva Sakajeva