Tragjedia dhe lavdia e Kishes Katolike Vol. II Shiko më të madhe

Tragjedia dhe lavdia e Kishes Katolike Vol. II

Dr. Pjetër Pepa FB0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një nga krimet më të mëdha të komunizmit ishte edhe persekutimi i klerit, sidomos atij katolik. Janë me dhjetëra e qindra klerikë në mbarë vendin të persekutuar, të vrarë, dënuar e internuar. Në këtë libër voluminoz prej dy vëllimesh Dr. Pjetër Pepa sjell dëshmi rrëqethëse.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët734
ISBN9879994391262

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët734
ISBN9879994391262
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë