Tragjedia dhe lavdia e Kishës Katolike Vol. I Shiko më të madhe

Tragjedia dhe lavdia e Kishes Katolike Vol. I

Dr. Pjetër Pepa FB0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga krimet më të mëdha të komunizmit ishte edhe persekutimi i klerit, sidomos atij katolik. Janë me dhjetëra e qindra klerikë në mbarë vendin të persekutuar, të vrarë, dënuar e internuar. Në këtë libër voluminoz prej dy vëllimesh Dr. Pjetër Pepa sjell dëshmi rrëqethëse.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994392155

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe786
ISBN9789994392155
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë