Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus Shiko më të madhe

Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus

Nikollaj Berdjajev FB0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rusNjë libër ku ka gjetur pasqyrim: - transformimi i inteligjencies ruse, - transformimi i mesianizmit dhe - transformimi që pësoi marksizmi klasik në Rusi në vitet '40 në shek. XIX

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356379

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe292
ISBN9789994356379
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiFerdinand Leka