Nacionalsocializmi dhe bolshevizmi, - lufta civile europiane 1917-1945 Shiko më të madhe

Nacionalsocializmi dhe bolshevizmi, - lufta civile europiane 1917-1945

Erns Nolte FB0016

Libër i ri

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356270

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe574
ISBN9789994356270
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAbdulla Sollaku