Lufta ne Shqiperi Shiko më të madhe

Lufta ne Shqiperi

Gian Carlo Fusco FB0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lufta e 2 Botërore në Shqipëri kalon nëpërmjet kujtimeve dhe analizave të një italiani, duke sjellë fakte, ngjarje dhe personazhe që kanë ndikuar në rrjedhën e kësaj lufte. Eshtë një shikim ndryshe i historisë së manipuluar të Luftës nga komunistët.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356249

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe114
ISBN9789994356249
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiArben Ndreca