Kombi që u lind Shiko më të madhe

Kombi qe u lind

Dan Senor-SaulSinger UE0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e mrekullisë ekonomike të Izraelit, një prej shteteve, që ndonëse në përmasa modeste gjeografrike dhe numër popullsise, mbetet njdër vendet më të zhvilluara në botë. Libri best-seller sjell historinë e suksesit të një kombi, që arrin të tejkalojë problemet gjeopolitike për t'u fokusuar në inovacionin teknologjik dhe rritjen ekonomike. Analizat e thella vlejnë për këdo individ apo lider që do të bëjë diçka për vendin e tij...

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928190598

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe282
ISBN9789928190598
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
V. Bot2015
VendodhjaTirane
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEnri Hide