Vorbull ’91 Shiko më të madhe

Vorbull ’91

Arian Melonashi & Greta Aliaj NA0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lëvizja e dhjetorit '90 ka ngjallur vazhdimisht debate të nxehta saqë, çdo vit, historisë i shtohet edhe një detaj, por kësaj radhe nuk janë protagonistë-dhjetoristë, por gazetarë që i ndoqën zhvillimet hap pas hapi, të cilët rrëfehen pa peshën e misionit historik. Gazetari Arian Melonashi dhe muzikantja Greta Aliaj kanë vendosur të kthejnë në rend diçka nga vorbulla e atyre ditëve.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 80 4

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe231
ISBN978 9928 109 80 4
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë