Heronjte e pushkes dhe te fjales burrerore Shiko më të madhe

Heronjte e pushkes dhe te fjales burrerore

Gani Qarri TO0177

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qoftë libri në tërësi, apo dhe në veçanti çdo shkrim veçmas shquhen për frymëzimin e patosin patriotik, për portretizimin realist të protagonistëve të librit e të kuadrit historik.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427793

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe232
ISBN9789928427793
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20