Camet myslimane te Epirit (1923-2000) Shiko më të madhe

Camet myslimane te Epirit (1923-2000)

Eleftheria Manda TO0175

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbi dhjetë vjet kanë kaluar nga botimi i parë në gjuhën greke i librit që kini në duar, vite të pasura në zhvillime për sa u përket marrëdhënieve greko-shqiptare, dhe veçanërisht frytdhënëse për afrimin midis dy popujve.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427717

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe444
ISBN9789928427717
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat16.5x23
PërkthyesiInstituti i Studimeve Ballkanike, Selanik