Bullgaria Shiko më të madhe

Bullgaria

Grup autorësh VEC0160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor , distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604488575

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e rrethit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i parë / Prill 2013

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS Hartë e plastifikuar

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

DIMENSIONET: 115mm x 240mm / 500mm x 700mm

PESHA: 105 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604488575
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
Numri i botimeveI parë