Thethi Shiko më të madhe

Thethi

Grup autorësh VEC0151

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: rrugë dhe shtigje për këmbësorë , distanca të sakta në km, toponime, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604489008

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e Malit hartë Këmbësore

BOTIMI: Botimi i dytë / Prill 2016

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS hartë e plastifikuar

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

DIMENSIONET: 115mm x 240mm / 500mm x 700mm

PESHA: 85 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604489008
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë