Tirana Shiko më të madhe

Tirana

Grup autorësh VEC0136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor të rrethit, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604488117

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e rrethit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i parë / Prill 2013

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS hartë e plastifikuar

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

DIMENSIONET: 115mm x 240mm / 500mm x 700mm

PESHA: 105 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604488117
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë