Cmim i reduktuar! Shqipëria e Mesme Shiko më të madhe

Shqipëria e Mesme

Grup autorësh VEC0101

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj. Bashkë me Shqipërinë e Veriut dhe Jugore keni pamjen e përgjithshme dhe të hollësishme të Shqipërisë

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604487769

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zonat Gjeografike të Shtetit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i parë / Prill 2013

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

SHKALLA: 1:200.000

DIMENSIONET: 120mm x 245mm / 700mm x 1000mm

PESHA: 105 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604487769
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë