Shqiperia - Orange- Shiko më të madhe

Shqiperia - Orange-

Grup autorësh VEC0098

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

hartë e vogël xhepi, me informacione të dobishme dhe legjenda në 6 gjuhë

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789605810511

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e Shtetit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i parë / Shkurt 2015

FORMA: Hartë e palosur E pajtueshme me GPS

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

SHKALLA: 1:530.000

DIMENSIONET: 90mm x 175mm / 500mm x 700mm

PESHA: 55 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789605810511
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë