Cmim i reduktuar! Shqipëria -Yellow Map- Shiko më të madhe

Shqipëria -Yellow Map-

Grup autorësh VEC0097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor të Shqipërisë, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604487745

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e Shtetit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i katërti / Maj 2017

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

SHKALLA: 1:350.000

DIMENSIONET: 120mm x 245mm / 700mm x 1000mm

PESHA: 105 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604487745
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI katërt