Shqipëria -BIG MAP- Shiko më të madhe

Shqipëria -BIG MAP-

Grup autorësh VEC0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor të Shqipërisë, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme. E gjithë Shqipëria në një faqe. Ideale për të organizuar çdo plan tuaj turistik.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604487738

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e Shtetit Hartë rrugore dhe turistike

BOTIMI: Botimi i tretë / Shta 2016

FORMA: Hartë e palosur

E pajtueshme me GPS

GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El

SHKALLA: 1:250.000

DIMENSIONET: 120mm x 245mm / 1000mm x 1400mm

PESHA: 180 gr

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604487738
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI tretë