Pronto! Gjuha Italiane per te gjithe Shiko më të madhe

Pronto! Gjuha Italiane per te gjithe

Rexhep Hida FNK0142

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Kjo metodë u shërben të gjithëve: fillestarëve,nxënësve, studentëve, nëpunësve, pecialistëve,tregtarëve etj.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-918-4-4

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është një metodë origjinale, e qartë, progresive, që përqendrohet te elementët kyç dhe më të rëndësishëm të mësimit të gjuhës italiane, pa lënë mënjanë situata të jetës praktike. Metoda është e lehtë. Përdoret me ose pa mësues; me të mëson të flasësh, të lexosh, të shkruash dhe të kuptosh italisht.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe380
ISBN978-99943-918-4-4
V. Bot2006
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiRexhep Hida