Hyrje ne gjuhesi teksti Shiko më të madhe

Hyrje ne gjuhesi teksti

Dr. Leonard Dauti A-002788

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dr. Leonard Dauti sjell një përvojë të gjatë studimesh dhe hulumtimesh në fushën e gjuhësisë së tekstit, duke rrokur çështje në rrafshin teorik por edhe përmes analizave tekstuale në rrafshe të ndryshme diskursi.

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ilar
Fletët230
ISBN9789928178879

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët230
ISBN9789928178879
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë