Leximi dhe shkrimi Shiko më të madhe

Leximi dhe shkrimi

Zejnullah Rrahmani BEM0083

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri ka synim të jetë sa më praktik me teoritë. Libri prek në tri fusha: Leximin dhe Shkrimin e letërsisë dhe në Shkrimin pragmatik. Të tri fushat janë të patrajtuara në shkrimet teorike shqipe me metodologji të ktillë.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica
Fletët458
ISBN9951050387

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri u dedikohet të gjithë atyre që mund të mësojnë, sadopak, prej tij, sidomos nxënësve, studentëve e mësuesve të letërsisë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët458
ISBN9951050387
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë