Zgjedhimi i foljeve Shiko më të madhe

Zgjedhimi i foljeve

Zijadin Munishi BEM0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gramatika normative e gjuhës së sotme letrare shqipe ka arritur t'I ofrojë suazat teorike të normimit të sistemit të zgjedhimit të foljeve.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët341
ISBN9789951889315

1 100 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ata që merren me shkrime, ose që gjuhën letare e përdorin në mediat auditive, si dhe nxënësit e studentët dhe në përgjith♪7si punonjësit e arsimit, kanë nevojë për një manual praktik të përshtatshëm prej të cilit do të jenë në gjendje të përdorin formën e drejtë të foljes.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët341
ISBN9789951889315
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri