I ri Cmim i reduktuar! Etruskët fillojnë të flasin Shiko më të madhe

Etruskët fillojnë të flasin

Zacharia Mayani FNK0235

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim që vjen së fundi në shqip; një këndvështrim i ri për gjuhën etruske dhe raportet me gjuhët e tjera, përfshirë gjuhën shqipe dhe zhvillimet e saj. Një botim që vjen në shqip falë përkthimit të Krenar Hajdërit

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
Fletët552
ISBN9789928247162

2 550 Lekë

-15%

3 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët552
ISBN9789928247162
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKrenar Hajdëri