I ri Terminologji informatike Shiko më të madhe

Terminologji informatike

Erion Çano, Edmond Tupja A-008722

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Terminologji informatike: problematika dhe zgjidhje”, është fryt i një pune disavjeçare të autorit Erion Çano në bashkëpunim të ngushtë me Prof. Edmond Tupen. 

1109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320834

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe110
ISBN9789928320834
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë