Fjalor Shqip – Italisht – 40 mije fjale Shiko më të madhe

Fjalor Shqip – Italisht – 40 mije fjale

Ferdinand Leka, Zef Simoni BLA0324

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë fjalor janë shtuar rreth 12 000 fjalë-titull të reja, fjalë që kanë hyrë gjerësisht në përdorim këto 10-15 vjetët e fundit: terma të politikës e të teknikës që pasqyrojnë zhvillimin e vrullshëm të Shqipërisë. Përveç fjalëve të reja, Fjalori është pasuruar dhe me sinonime në pjesën italisht e me shprehje nga të dy gjuhët .

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

InfBotues
ISBN9992779829

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

13 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe784
ISBN9992779829
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip - italisht
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim