Fjalor spanjisht – shqip me 50 mije fjale

Kristofor Ndreu A-008399

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky fjalor, përmban rreth 50.000 fjalë dhe 120.000 referime, shembuj shpjegues të fjalëve nga të gjitha fushat dhe fjalët dhe shprehjet më të përdorshme të spanjishtes së Amerikës Latine.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392091

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe1066
ISBN9789994392091
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë