Fjalori I marredhenieve nderkombetare dhediplomacise Shiko më të madhe

Fjalori I marredhenieve nderkombetare dhediplomacise

Ahmet Emin Dag& Ali Pajaziti LOG0213

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor që ka karakter shkencor dhe përmbledh një numër të gjerë prej mijëra nocionesh, temash, ngjarjesh dhe teorish të marrëdhënieve ndërkombëtare dhe diplomacisë. Fjalori i tillë, do tu shërbejë studiuesve të marrëdhënieve ndërkombëtare, shkencave politike, por edhe punonjësve të diplomacisë.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587726

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe622
ISBN9789989587726
Viti i Botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri