Fjalor Shqip – Anglisht – 35000 fjale Shiko më të madhe

Fjalor Shqip – Anglisht – 35000 fjale

Pavli Qesku A-007462

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky fjalor ju ofron: • Mbi 35 000 fjalë dhe shprehje më të përdorshme në gjuhën e folur dhe letrare • Udhëzues për përdorimin e fjalorit • Shqipe dhe anglishte modern • Specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren si; në art, shkencë, politikë etj.

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789992786744

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe800
ISBN9789992786744
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim