Fjalor Anglisht - Shqip 40 000 words Shiko më të madhe

Fjalor Anglisht - Shqip 40 000 words

Pavli Qesku A-007461

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fjalor Anglisht-shqip: • Rreth 40 000 fjalë • 100 000 shembuj e idioma • Informacion modern për anglishten britanike • Shqiptim i saktë me sistemin fonetik ndërkombëtar • Shpjegimet në gjuhën shqipe me theksim të dukshëm • Shprehje dhe idioma të përdorshme • Terma teknikë e shkencorë • Përkthime të goditura.

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994364497

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe760
ISBN9789994364497
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim