Fjalor frazeologjik i Gjuhes Shqipe Shiko më të madhe

Fjalor frazeologjik i Gjuhes Shqipe

Jani Thomai A-007459

Libër i ri

993 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

• Fjalor themelor e praktik për të gjithë;

• Me rreth 10 000 njësi frazeologjike të përdorshme gjerësisht;

• Me vargje sinonimike të pasura;

• Me ndarje kuptimore e me shpjegime të plota për kuptimet e përdorimet;

• Me rreth 30 000 shembuj të shkurtër nga shumë burime (ligjërimi i folur popullor, folklori, letërsia artistike shqipe dhe e përkthyer, publicistika etj.).

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe292
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim