Fjalor themelor i gjuhes shqipe Shiko më të madhe

Fjalor themelor i gjuhes shqipe

Pavli Qesku A-007457

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë fjalor do të gjeni: - 11 000 fjalë bazë dhe 22 500 fjalë të prejardhura dhe të përngjitura. - 10 000 barazvlerës të gegërishtes. - Krahinorizma gege e toske të shkoqitura.

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392087

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe808
ISBN9789994392087
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim