Fjalor sinonimik i gjuhës shqipe HC Shiko më të madhe

Fjalor sinonimik i gjuhës shqipe HC

Edmond Tupe, Eshref Ymeri, Ali Dhrimo A-007456

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I pari fjalor sinonimik i gjuhës shqipe, fjalor gjithëpërfshirës me fjalë dhe shprehje nga gjuha letrare, shkencore, e mediave, e folur, bisedore e krahinore, sa kohë që këto kanë një a më shumë sinonime në gjuhën shqipe.

994 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392070

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe698
ISBN9789994392070
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim