Fjalor Shqip - Gjermanisht 50 000 fjale Shiko më të madhe

Fjalor Shqip - Gjermanisht 50 000 fjale

Ali Dhrimo A-007454

Libër i ri

993 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994371010

5 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fjalori më i pasur bashkëkohor shqip-gjermanisht:

• Me rreth 50 000 fjalë të shqipes nga të gjitha fushat dhe stilet e përdorimit, me një sinonimi shumë të gjerë, me një numër të pafund shprehjesh shqip- gjermanisht.

• Me një numër të qenësishëm termash.

• Me një shtresëzim shumë të përpiktë stilistik dhe me të dhëna të plota gramatikore.

• Me një pasuri të pazakontë fjalësh të urta.

• Me një skicë të dobishme gramatikore të shqipes për të gjithë ata që duhen të orientohen drejt në fjalor dhe të mësojnë shqip.

•I lehtë dhe komod në përdorim.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe1766
ISBN9789994371010
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/gjermanisht
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim