Aforizmat me te bukura te te gjitha koherave Shiko më të madhe

Aforizmat me te bukura te te gjitha koherave

Grup autorësh A-004436

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete liber jane permbledhur theniet me te bukura te filozofeve, mendimtareve dhe shkrimtareve te shquar ne te gjitha koherat. Permes tyre do te njiheni me urtesine dhe thellesine e ketyre mendjeve brilante te te gjitha epokave

 

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët234
ISBN9789995652142

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët234
ISBN9789995652142
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim