I ri Filozofia si mënyrë jetese Shiko më të madhe

Filozofia si mënyrë jetese

Delia Steinberg Guzman A-002171

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë libër Prof. Delia S. Guzman na ofron një tregues të mirë entuziasmi filozofik, i cili zhyt thellë rrënjët tek elementet më të mira të traditës pitagoriane dhe sokratike. Filozofia në këtë libër shfaqet si një mënyrë jetese dhe si një metodë veprimi për të njohur veten, për ata përmirësuar dhe për ta hamonizuar me ligjet më të thella të Universit.

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akropoli i Ri
Fletët104
ISBN9789928214799

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët104
ISBN9789928214799
Titulli origjinalFilosofia para vivir
RedaktoriLisian Roseni
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiIrdis Domneri