I ri Shenime mbi nje planet nervoz Shiko më të madhe

Shenime mbi nje planet nervoz

Matt Haid A-002111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është abetarja që të mëson si të jetosh në kohët moderne. Ky libër do gjej admirues në të gjithë botën.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët336
ISBN9789928286246

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Po sikur mënyra që ne jetojmë të jetë e projektuar që të na bëjë të ndihemi të trishtuar? Dhe po sikur të gjendej një mënyrë për të shpëtuar prej saj? Një libër i ngrohtë, bujar dhe i thellë i cili flet për komplikimet e njerëzimit modern. Haig është një nga shkrimtarët më të rëndësishëm të kohës sonë. ‘Mos ndoshta kjo bota moderne ndikon në mendjet tona? Haig ndan me lexuesit e tij përgjigje të cilat dalin nga këndvështrime të ndryshme. Është vërtetë një libër magjepsës’

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët336
ISBN9789928286246
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIno Gramozi