E keqja ndodhet te gjerat Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

E keqja ndodhet te gjerat

Maurizio Cuchi UP0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër na sjell një situatë psikologjike, që qëndron në kufijtë mes çmendurisë dhe normalitetit. Duket sikur disa tema të mëdha, tepër therëse e megjithatë të përditshme, rimerren edhe një herë si për të mos e lënë më shpirtin të qetë

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët192
ISBN97899943 37 61 0

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN97899943 37 61 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13