Seksi qe ne agimet e tij, origjinat parahistorike te seksualitetit modern Shiko më të madhe

Seksi qe ne agimet e tij, origjinat parahistorike te seksualitetit modern

C.Ryan C.Jetha PL0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pjesët më të mira të librit ju duhet t'i lexoni me zë të lartë e do të kuptoni se do të keni riparë më në fund idetë tuaja mbi nevojat më urgjente të njerëzimit.

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657673

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Koment nga Kate Daily: Ky libër është një dallgë ndryshuese për pjesën më të madhe të atyre ideve të mëdha që ekzistojnë mbi natyrën njerëzore: se varfëria është një pasojë e pashmangshme e jetës në tokë, se njerëzimi është prej natyre i keq, dhe më e rëndësishmja, se njerëzimi evoluoi drejt monogamisë... Ai arriti të shkatërrojë pothuajse secilën prej këtyre nocioneve të kësaj displine, duke bërë një kthesë epokale të paarritur as edhe nga emrat më të mëhenj të shkencës në këtë fushë...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657673
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEtta Klosi