I ri Shkolla e njebrireshave - Skarleta dhe Flakerima Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Skarleta dhe Flakerima

Julie Sykes A-005119

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Skarletës dhe Flakërimës u pëlqen shumë Shkolla e Njëbrirëshave. Ajo është vendi më i përsosur për t’u dëfryer dhe për të qenë edhe pak çamarrokë! Liqeni Shumëngjyrësh fillon të ngrijë dhe rrezikohet të mbyllet shkolla! Por Skarleta dhe Flakërima s’e durojnë dot ndarjen, prandaj vendosin të zbulojnë shkakun e ngrirjes së liqenit e të ndreqin gjithçka...

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272423

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272423
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë