I ri Nje shtrige ne kuzhine: Shkolla magjike Shiko më të madhe

Nje shtrige ne kuzhine: Shkolla magjike

Sally Sanders A-004712

Libër i ri

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët128
ISBN9789928303035

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një shtrigushe simpatike, e cila adhuron të merret me gatime, duhet të shpëtojë botën nga një grup alkimistësh adoleshentë, por këtë mund ta realizojë vetëm përmes recetave që mëson në një akademi të vërtetë magjie.

Kjo është Witch in the kitchen (Një shtrigë në kuzhinë), libër me ngjyra dhe ilustrime të gjalla, tepër përfshirës dhe plot receta “magjike”, që çdo lexuese e re mund t’i riprodhojë lehtësisht.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët128
ISBN9789928303035
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-9-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë