I ri Pax 2 - Ulku Shiko më të madhe

Pax 2 - Ulku

Asa Larsson, Ingela Korsell A-002810

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një bishë sulmon njerëz netëve dhe mbjell tmerr në qytetin Mariefreda në Suedi. Vëllezërit Vigo dhe Alrik duhet ta ndalojnë sa nuk është vonë. Mos ndoshta është një njeri-ujk? Dhe si luftohet një i tillë? Përgjigja duhet kërkuar në bibliotekën magjike. Aty vjen edhe shtrigani Damir, por a mund t’ia kenë besën atij?

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët145
ISBN9789951693554

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët145
ISBN9789951693554
Titulli origjinalUlku
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEntela Tabaku