Flouku dhe Lila Shiko më të madhe

Flouku dhe Lila

Petra Dvorakova BOG0171

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat tek qiellgërvishtësja

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët71
ISBN9789928062116

400 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët71
ISBN9789928062116
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAni Hafizi