Spiunia Harrietë Shiko më të madhe

Spiunia Harrietë

Louise Fitzhugh BAT0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Harrietë M. Uelsh është një spiune. Ajo ndërmerr ekpedita spiunazhi dhe mban shënime në një fletore për çdo gjë dhe për këdo që sheh, pa lënë mënjanë edhe shokun dhe shoqen e saj më të ngushtë.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët300
ISBN9789928219091

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një ditë prej ditësh, Harrieta e humbet fletoren e shënimeve dhe ajo bie në duart e gabuara. Para se Harrieta t'i dalë të keqes përpara, shokët dhe shoqet e saj kanë lexuar një pjesë të shënimeve, ku shkruheshin të vërteta, por edhe gjëra të hidhura. A do ta gjejë një mënyrë për të rivendosur miqësinë e mëparshme me shokët dhe shoqet e saj?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët300
ISBN9789928219091
Titulli origjinalHarriet the Spy
RedaktoriAnila Haruni
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRuzhdi Totaj