I ri Cmim i reduktuar! Bëmat e Estes dhe Kokosë Shiko më të madhe

Bemat e Estes dhe Kokose

Natasha Poroçani (Shuqteriqi) BAO0535

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Janë tri fëmijë të një familjeje të lumtur që jetojnë mes paqes, haresë dhe dashurisë, ditët e rritjes së tyre. Njëra pas tjetrës libri i parë i Kolanës na njeh me bëmat e bukura plot jetë e humor të Estes çamarroke, e cila e ka një përgjigje për çdo situatë në të cilën ndodhet.

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët56
ISBN9789928282347

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët56
ISBN9789928282347
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë