Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar Shiko më të madhe

Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar

Rachel Renée Russell BAT0148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është Ditari i një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Romani vazhdon me serinë e tretë të tij, me shumë aventura dhe skena, të cilat, teksa do ti lexoni, do të mbani barkun me dorë....

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët330

1 000 Lekë

Share

Më tepër

Rruga e Nikki-së për të kontrolluar listën e çuditshme

[Tick] Përballje divash

[Tick] Grindje

[Tick] Nxitje talentesh për të mbështetur persona të rëndësishëm (VIP-a)
Vetëm kur të filloj të mësohem me shkollën time të re, ku konkurs i talenteve mund të ndryshojë gjithçka!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët330
Titulli origjinalDork Diaries Book 3: Tales from a Not-So-Talented Pop Star
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta