Ditari i Alisës - Tom 3 Shiko më të madhe

Ditari i Alisës - Tom 3 Sekrete poshtë panjës

Sylvie Louis BAT0136

Libër i ri

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët158
ISBN9789928116819

600 Lekë

Share

Më tepër

Të nderuar gazetarë!

Unë jam i etur për t’iu treguar për ndodhitë e pranverës.

Udhëtimi i famshëm në Otava me Marie – Eve

Ditët e ftohta

Ardhjen e ditëve me diell dhe me mini-pantallona të gjëra me T-shirt nga Lola Falbala, oleee!

Një fundjavë nën shoqërinë e kushërinjve të mi (oo çfarë humori)

Dhe mbi të ngjitha sekretet tona nën hijen e pemëve: Marie – Eve, Afrika, të tjerët dhe unë.

Miqësia me ditarin tim të dashur është e shenjtë!

Alice

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët158
ISBN9789928116819
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë