Fëmijët më të këqij në botë Shiko më të madhe

Fëmijët më të këqij në botë

David Walliams BAT0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhjetë histori tmerrësisht dëfryese. Nga autori numër një më i shitur në botë David Walliams. Një libër me ilustrime dhe ngjyra.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët270

1 300 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët270
Titulli origjinalBotart
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka